O firmie

O firmie

meble biurowe

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem firmy Komandor. Nasz zespół to miła i profesjonalna obsługa, której celem jest sprostanie wszystkim postawionym wymaganiom.

Meble Komandor to funkcjonalność, elegancja oraz gwarancja najwyższej jakości. Nasze projekty realizowanie są z pasją i zaangażowaniem. Od ponad 20 lat gościmy w polskich domach. W tym czasie dzięki doświadczeniu i zaufaniu zdobyliśmy wiele różnych wyróżnień i nagród. W naszym dorobku znajdują się m.in. Laur konsumenta, certyfikat innowacyjności, czy Diament meblarstwa.

„Wychodzimy do klientów”. W trosce o Twoją wygodę proponujemy wyceny internetowe oraz bezpłatny dojazd do klienta. Naszym atutem jest posiadanie specjalistycznego programu Designer, który wizualizuje wszelkie marzenia.

Zadasz pytanie: „Dlaczego KOMANDOR?”

Nasz zespół współpracujący ze sobą od wielu lat wniesie do projektów oryginalne pomysły oraz praktyczne porady nadając tym samym świeżość Twoim wnętrzom. Charakteryzuje nas bogata gama kolorów i duża różnorodność wypełnień, która pozwoli nawet największym krytykom znaleźć coś dla siebie. Wybierając nas, otrzymujecie gwarancję najwyższej jakości produktów i usług. Z całą pewnością możecie nam zaufać.

Przyjdź i stań się jednym z tysięcy zadowolonych klientów!

Jesteśmy otwarci na sugestie, a każde zapytanie traktujemy jak kolejne wyzwanie.

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • znajomość potrzeb naszych klientów i udzielanie praktycznych porad
  • uśmiechnięty, życzliwy i pełen pomysłów zespół
  • terminowość
  • pomysłowe projekty
  • fachowa ekipa monterska z długoletnią praktyką w naszej firmie
  • sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
meble dla domu

certyfikat-4

KLJ - Złoto 2017

certyfikat-2

certyfikat-1