Wypełnienie frontów

 

Płyta laminowana – jest to najwyższej jakości płyta melaminowana na którą ciśnieniowo nałożono  laminat. Front stworzony z tego materiału to gwarancja jakości i trwałości. Ogromna paleta laminatów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

payta-laminowana-2

 

Lacobel – to tzw. szkło lakierowane. Jest bezpieczne, gdyż całość jest podklejana specjalną folią zabezpieczającą, dzięki której w przypadku zbicia odłamki nie rozsypią się. To najpopularniejszy rodzaj szkła o idealnie gładkiej powierzchni, która doda blasku każdej zabudowie. 

lacobel

 

Matelac - jest to wyjątkowy materiał z jednej strony pokryty warstwą lakieru, a z drugiej trawionym kwasem. To posiadające niezwykłe refleksy szkło również jest podklejane specjalną folią zabezpieczającą. Cechą charakterystyczną jest głęboka satynowa, ale niepołyskliwa struktura. Estetyczne i długotrwałe wykończenie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

matelac_1

 

 

Szyby - wykonane ze szkła bezpiecznego. Występują w formie mlecznej i przeźroczystej. Niezastąpione przy wykonaniu witrynek, czy szklanych ścianek działowych.

szyba

 

Lustra – zawsze popularne, podklejane specjalną folią, optycznie powiększą pomieszczenie. Występują w czterech odcieniach : srebrne, brązowe, grafitowe i nowość clearvision.

lustro

 

Szkło dekoracyjne – charakteryzuje się nieskończoną ilością możliwości, łącząc przy tym tradycję z modernizmem. Przy wykonaniu takiego frontu, możemy spełnić każde, nawet najbardziej „drobiazgowe” pragnienie, warunkiem jest tylko odpowiednia pikselowo grafika. Zatem doskonałe rozwiązanie, by stworzyć piękny i niepowtarzalny front.

szkao-dekoracyjne

 

 

Rattan, Bambus, materiały naturalne. Są zabarwiane w kilku kolorach, dają nowe spojrzenie na aranżację wnętrz. 

ratany

 

Fronty 3D i ażurowe – czyli panele dekoracyjne to styl i nowoczesność. Jest to idealny wybór dla indywidualistów ceniących nowoczesny design. Swoje zastosowanie znajdują w salonach, kuchniach, łazienkach i nie tylko. Chcesz stać się ikoną stylu? To materiał dla Ciebie!

proform2

 

 

Lakiery i akryle – a konkretniej płyta MDF pokryta lakierem lub akrylem. Dostępne są w każdym kolorze i olśnią każdego kto na nie spojrzy. Lakier występuje w połysku, macie lub półmacie, natomiast akryl tylko w połysku.

image002