Wyposażenie

Oryginalne i komfortowe wnętrze ? Tylko u nas!

 

PÓŁKI, SZUFLADY

W żadnej szafie nie może zabraknąć półek. Mogą być mocowane na stałe  bądź  z prowadnicami, tzw. półki wysuwane. Rozbudowaną wersją półki wysuwanej jest szuflada, wymienione elementy mogę być wyprodukowane na każdy wymiar.

3

 

2

 

 

STOJAK I PÓŁKA NA BUTY

Niezbędny element w każdej garderobie. Wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na nienagannym porządku. Mieści kilka par butów, buty są nakładane, dzięki czemu nie deformują się lub ustawiane na metalowych półkach. 

6

 

10

 

 

 

KOSZ DRUCIANY

Białe, srebrne i chromowane, dzięki swojej przewiewności niezastąpione do przechowywania ręczników czy pościeli. Poręczne i w różnych wymiarach, dlatego nadają się do każdej szafy. 

 

 

DRĄŻEK

Kolejnym elementem, którego nie może zabraknąć w każdej szafie jest drążek. Najprościej, jest to metalowa rura, dzięki której mamy możliwość wieszania ubrań. Możemy mieć drążek przeznaczony na krótką, bądź długą odzież. Montowany jeden pod drugim daje więcej przestrzeni i możliwość powieszenia większej ilości ubrań. 

 

 

 


WIESZAK NA PASKI I KRAWATY 

Wynalazek, za sprawą którego pozbędziemy się przeszukiwania domu, by znaleźć upragniony kolor krawatu, czy chusty. Dzięki swojej funkcjonalności sprawdza się również przy przetrzymywaniu pasków. 

 

 

 

 

WIESZAK POPRZECZNY

Problem płytkiej szafy? Na taki problem nasi technolodzy również znaleźli rozwiązanie – wieszak poprzeczny. Wysuwany, przez co bez problemu dostaniemy się nawet do najgłębiej schowanej rzeczy. Montowany jest pod półką.

 

 

 

WIESZAK NA SPODNIE

Możemy na nim wieszać dowolny asortyment odzieżowy. Dzięki zaprojektowanemu pełnemu wysuwowi, wszystkie wiszące elementy są w pełni widoczne. Dodatkową jego zaletą są specjalne antypoślizgowe gumki, dzięki którym mamy pewność, że powieszona przez nas część garderoby nie spadnie.

 

 

 

KOSZ NA BIELIZNĘ

Wykonany z przepuszczającego powietrze płótna, łatwy w czyszczeniu (wystarczy odpiąć rzep, by go zdjąć). Przeznaczony do przetrzymywania brudnej bielizny oraz ciuchów przeznaczonych do pracowania.

 

 

 

PANTOGRAF

Duże zapotrzebowanie na drążki? Problem z dostaniem się do półek pawlaczowych ? Ten problem to już przeszłość. W dzisiejszych czasach króluje pantograf – montowany na samej górze szafy, dzięki funkcji opuszczania pozwala na umieszczenie „pod sufitem” odzieży znajdującej się na wieszakach.

 

 

 


UCHWYT NA RURĘ OD ODKURZACZA i ŻELAZKO

Koniec z wiecznie poplątaną i przewracającą się rurą od odkurzacza! Specjalny uchwyt od odkurzacza podtrzyma wiecznie obsuwający się sprzęt, a uchwyt od żelazka pozwoli nam na uzyskanie dodatkowej wolnej przestrzeni w szafie.

5

 

4

 

7

 

8

 

9

 

11

 

12

 

13